بهترین نهال گردو مقاوم به سرما

بهترین نهال گردو مقاوم به سرما

خرید بهترین نهال گردو مقاوم به سرما

در این مقاله سعی میکنیم بهترین نهال های گردو که مقاومت بالایی به سرما دارند را معرفی کنیم. کشور ایران دارای مناطق سرد سیر بسیار زیادی هست که خواندن این مقاله برای کاربران شهرهای سرد سیری توصیه می شود.

مناطق سرد سیری کشور

مناطق سرد سیر به مناطقی گفته می شود که هوای تابستان آنها خنک بوده و سرمای سوزانی دارند. در این مناطق استفاده از کولرکمتر دیده می شود مانند شهرهایی مثل اردبیل تبریز یا مناطق کوهستانی و سردسیری.

کشور ما دارای آب و هوای چهار فصل بوده و یکی از مهمترین کشور های جهان مناسب به کشاورزی و باغداری می باشد. خاک حاصلخیز کشور ما به کشاورزان این اجازه را می دهد که بتوانند از همه رقم های مختلف نهال بکارند و انواع مختلف میوه ها را تولید کرده و به کشورهای مختلف جهان ارسال کنند. یکی از مهمترین میوه های تولیدی کشاورزان ما گردو می باشد.

سود و ارزش غذایی

این میوه که کشور ما محلی مناسب برای رشد آن می تواند باشد دارای سود بسیار بالا و خواهان بسیار زیادی را دارد. گردو یکی از مهمترین نیازهای رژیم غذایی انسان می باشد که دارای انواع مختلفی می باشد ولی با وجود محدودیت های رشد آن باید موقع کاشت نهال گردو به مواردی مهم از جمله منطقه کاشت آن توجه کرد که کشور ما دارای مناطقی گرمسیر و سرد سیر می باشد.

از مناطقی که برای رشد گردو به آن توجه می شود می توان شهر های شمالی کشورمان را نام برد. در این شهرها نیاز هست که برای کاشت نهال گردو توجه کرد که حتما باید نهال های مخصوص مناطق سرد سیری را کاشت که در ادامه این مقاله از آنها نام خواهیم برد.

انواع نهال گردو سردسیری

رقم های نهال گردو خیلی زیاد هست ولی ما دراین مقاله فقط به نهال هایی اشاره می کنیم که برای مناطق سرد سیری مناسب می باشند.

نهال گردو چندلر

1- نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر یکی از بهترین نهال های مناسب به مناطق سرد سیری می باشد. این نهال علاوه بر اینکه مقاومت بالایی به سرما دارد بلکه مقاومت خوبی به کم آبی و گرما هم دارد.

این نهال یه صورت های بذری – پیوندی و پایه رویشی در دسترس می باشد که برای خرید نهال گردو چندلر می توانید به قسمت فروشگاه سایت مراجعه کرده و خرید کنید.

نهال گردو کانادایی

2- نهال گردو کانادایی

نهال گردو کانادایی از نژاد های بسیار مقاوم به سرما بوده و در نهالستان ارغوان گردو با اصلاحاتی که روی آن شده این نهال را ویژه تر کرده هست .

این نهال به اسم نهال گردو ژنوتیپ کانادایی ارغوان نیز در سایت جایا کالا ارائه می شود که بجز جایا کالا و نهالستان ارغوان گردو جاهای دیگر این نهال را نداشته و غیر قابل دسترس می باشد.

برای خرید این نهال نیز می توانید به قسمت فروشگاه نهال در همین سایت مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

نهال گردو فرنور

3- نهال گردو فرنور

نهال گردو فرنور یکی از بهترین نهال های مناسب به مناطق سرد سیری می باشد. این نهال علاوه بر اینکه مقاومت بالایی به سرما دارد بلکه مقاومت خوبی به کم آبی و گرما هم دارد.

این نهال یه صورت های بذری – پیوندی و پایه رویشی در دسترس می باشد که برای خرید نهال گردو چندلر می توانید به قسمت فروشگاه سایت مراجعه کرده و خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

تماس تلفنی

تماس از طریق واتساپ

پیج مدیریت

تماس باما

برگشت به منوی تماس ها

پیج مدیریت

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها