خرید نهال گردو آریا نهال

نهال گردو کاغذی ♡

خرید نهال از نهالستان آریا نهال امیرپور نوین ترین نهالستان 

نهالستان آریا نهال مهندس امیرپور با متد های جدید کاشت نهال در خدمت هموطنان عزیز می باشد در این نهالستان همه نهال ها کاشته می شوند و وقتی به دوساله می رسند به فروش میرسند چند رقم نهال هستند که باید در سه سالگی به فروش برسند و چند رقم نهال هم هستند که مفید بودنشان در یک سالگی هست مثلا چنر رقم از هلوها هستند که در یک سالگی مفید هستند اگر به بیش از یک سال برسه دیگه کیفیت واقعی رو نخواهند داشت . نهالستان امیر پور با مهندسین با تجربه و کارکنان پیشگسوت توانسته هست تمامی اصولات نهال را رعایت کرده ونهال های با کیفیتی به دست مشتریان عزیز برساند .

نهالستان آریا نهال امیرپور

ارقام نهال گردو

ارقام نهال هلو

ارقام نهال سیب

ارقام نهال بادام

ارقام نهال گلابی

ارقام نهال پسته

ارقام نهال زرد آلو

ارقام نهال آلو

ارقام نهال خرمالو

ارقام نهال زرشک

اقام نهال سنجد

ارقام نهال مثمر

ارقام نهال غیرمثمر

نهال بید فری

نهال اکالیپتوس

نهال صنوبر

ارقام نهال موز

ارقام نهال انگور

و غیره پرورش داده می شود این نهالستان بزرگترین نهالستان در سطح کشور می باشد که از همه ارقام مختلف نهال از 15 هزار تا 50 هزار نهال موجود هست .

بخش اختصاصی نهال گردو

نهالستان آریا نهال مهندس امیرپور دارای یک بخش اختصاصی برای گردو می باشد که در قسمت گردو نهال گردو چندلر و نهال گردو ژنوتیپ برتر ونهال گردو خوشه ای پرورش داده می شود . از این رو نهالستان آریا نهال امیرپور صادر کننده اصلی گردو در کشور بوده و نمونه کارهای ما بهترین در سطح جهانی می باشد . در سایت ما (https://aryanahal.shop) همه این ارقام با مقاله های نهال مخصوص خودشان تهیه وتنظیم شده هست اگر تمایل به داشتن دانش بیشتر در مورد نهال گردو دارید حتما به سایت ما سر بزنید .

مقاله های سایت آریا نهال:

مقاله های سایت آریا نهال توسط مهندسین ونخبه های کشاورزی تهیه وتنظیم شده که در این تیم کارشناسان کشاورزی و کشاورزان با تجربه و مهندسین کامپیوتر جهت استخراج مقاله از سایت های خارجی دخیل بوده اند .

همواره هموطنان عزیز جهت خرید نهال آریا نهال مهندس امیرپور می توانند با مراجعه کردن به سایت با مهندسین و مشاورین ما در تماس باشند علاوه براین در ئبلاگ ما شماره های مدیر نهالستان و مشاورین موجود هست می توانید جهت خزید و یا مشاوره با ما از طریق این شماره ها در تماس باشید

09927389345 مدیر نهالستان

09927389359 مشاور خرید

09936636114 کارشناس کشاورزی (مشاوره نحوه کاشت و آبیاری و موارد دیگر نهال )

WhatsApp Image 2021-12-08 at 02.22.49

DSC_3543.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *