نهال بادام یلدا

نهال بادام یلدا

نهال بادام یلدا

نهال بادام یلدا شناسنامه دار درختی است خزان دار، که به واسطه میوه های خوش رنگ، خوش عطر و طعم، طرفداران بسیاری دارد.

نهال بادام یلدا شناسنامه دار را می توان در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر  و کوهستانی و معتدل کاشت نمود ونکته ی مهم در کاشت درخت بادام یلدا این میباشد که قطر و عمق چاله های مختص کاشت نهال بادام یلدا ان را بصورت حداقل ۸۰*۸۰*۸۰ در نظر گرفته می شود.

نهال بادام یلدا شناسنامه دار  از ارقام تجاری در دنیا محسوب می گردد و تعداد محصول بادام یلدا تجاری در واحدکیلوگرم در حدود ۸۰ عدد میباشد.

فواصل کاشت بهترین نهال بادام یلدا پیوندی در زمینهای غیر شیبدار و مسطح بصورت۴*۴ متر کاشت می گردد و این امر در مورد اراضی شیبدار و مناطق بادخیز بفرمت ۳*۳ مربعی و ۳٫۵*۳ مستطیلی قابل تغییر می باشد.

خصوصیات بارز بهترین نهال بادام یلدا پیوندی میتوان به دیر گل بودن و مقاومت نسبتا مناسب نسبت به سرماهای بهاره اشاره نمودشایان ذکر است باردهی درخت شلیل شناسنامه دار بصورت جانبی می باشد و بمنظور باردهی بهینه دیرنهاد می گردد که برای بادام یلدا از ارقام گردوی گرده افشان مناسب استفاده نمود.

جهت خرید نهال بادام یلدا این نهال میتوانید با شماره های ثبت شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید .

 

نهال بادام یلذا

تعریف بادام:

۱:میوه درختی کوچک (Prunus dulcis مترادف P. amygdalus) از خانواده گل سرخ با گل‌ها و میوه‌های جوان شبیه هلو.

مخصوصاً: مغز خوراکی بیضی شکل آن به عنوان آجیل استفاده می شود

هر یک از چندین میوه مشابه

۲: درختی که بادام تولید می کند

       

آیا می دانستید؟

این آجیل دانه درختی از خانواده گل رز است که بومی جنوب غربی آسیا است. این درخت تا حدودی بزرگتر می شود و بیشتر از هلو عمر می کند. وقتی در گل است بسیار زیبا است. آجیل یا شیرین است یا تلخ. بادام شیرین نوعی خوراکی است که به عنوان آجیل مصرف می شود و در پخت و پز استفاده می شود. از روغن استخراج شده بادام تلخ برای تهیه عصاره های طعم دهنده غذاها و لیکورها استفاده می شود. بادام مقدار کمی پروتئین، آهن، کلسیم، فسفر و ویتامین های گروه B را تامین می کند و چربی بالایی دارد.

نمونه هایی از بادام در یک جمله نمونه های اخیر در وب یا از میانبر استفاده کنید و به جای آجیل کامل از آرد بادام استفاده کنید. – سارا جامپل، Bon Appétit، ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ آرد بادام و آرد همه منظوره را اضافه کنید. مخلوط کنید تا یکدست شود، کاسه را دو بار بخراشید. – بیانکا بتانکور، بازار هارپر، ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ این جملات نمونه به طور خودکار از منابع مختلف خبری آنلاین انتخاب می شوند تا کاربرد فعلی کلمه “بادام” را منعکس کنند. دیدگاه‌های بیان شده در مثال‌ها بیانگر نظر Merriam-Webster یا ویراستاران آن نیست. برای ما بازخورد ارسال کنید

مونه هایی از بادام در یک جمله نمونه های اخیر در وب یا از میانبر استفاده کنید و به جای آجیل کامل از آرد بادام استفاده کنید. – سارا جامپل، Bon Appétit، ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ آرد بادام و آرد همه منظوره را اضافه کنید. مخلوط کنید تا یکدست شود، کاسه را دو بار بخراشید. – بیانکا بتانکور، بازار هارپر، ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ این جملات نمونه به طور خودکار از منابع مختلف خبری آنلاین انتخاب می شوند تا کاربرد کلمه واقعی “بادام” را منعکس کنند. دیدگاه‌های بیان شده در مثال‌ها بیانگر نظر Merriam-Webster یا ویراستاران آن نیست. برای ما بازخورد ارسال کنید.

بادام ها 

بادام یکی از مغذی‌ترین و همه‌کاره‌ترین آجیل‌های جهان است که به‌خاطر فواید سلامتی و کاربردهای آشپزی فراوانش شهرت دارد. محصولات بادام مورد علاقه خود را در Nuts.com از بادام خام درجه یک و بادام اردن با روکش آب نبات گرفته تا آرد بادام ریز سفید شده و تمام کره های بادام طبیعی برای میان وعده و نیازهای دستور پخت خود کشف کنید.

آجیل بادام بادام وگردو بادام وگردو آجیل پسته

خرید نهال بادام

Showing all 16 results

Showing all 16 results

خرید دیگر ارقام نهال جایا نهال

خرید نهال گردو چندلر 

خرید نهال گردو فرنور

خرید نهال گردو اسرائیلی 

خرید نهال گردو کاغذی

خرید نهال گردو تویسرکان

خرید نهال گردو پکان آمریکایی

خرید نهال گردو تو سرخ

خرید نهال گردو تخم مرغی

خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر

خرید نهال گردو 

خرید نهال

walnut

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.