نهال بادام دیرگل شکوفه

بادام شکوفه
بادام شکوفه

نهال بادام دیرگل شکوفه

نهال بادام دیرگل شکوفه به دلیل باردهی دیر به این اسم شهرت یافته هست . بادام های شکوفه شبیه چوبی میوه کاغذی می باشد .

رنگ هسته این بادام قهوه ای می باشد که طعم لذیذ و خوبی دارد و درصد نسبت مغز این بادام به پوسته ۶۰ یا ۵۰ می باشد .

این نوع نهال بدلیل محکم بدون ریشه به آبیاری کمی نیازمند است توصیه می کنیم زمان گلدهی این بادام کاملا از آبیاری آن خود داری کنید و آبیاری نکنید برای اینکه اینکار باعث ریزش گل ها و برگ های این محصول زیبا می شود اما با خود داری از آبیاری میزان زیادی از گل ها و برگ های این درخت باقی می ماند و محصول فراوانی می دهد .

این نوع از ارقام نهال بادام در نهال فروشی جایا نهال موجود است جهت مشاوره برای خرید می توانید از طریق شماره های پایین صفحه و یا آیکن های جامعه مجازی در بالا وپایین صفحه با ما در تماس باشید و یا در قسمت نظر سنجی پیام و یا سوالات خود را مطرح کنید و جوابتان را در همان روز دریافت کنید.

همچنین ما مقاله های متنوعی از سایر ارقام نهال بادام برای شما عزیزان جمع آوری کردیم . که در لینک زیر قابل مشاهده هستند . این مقاله های نهال از سایتهای معتبر خارجی جمع آوری و تهیه و تنظیم شده هست . ساعت ها روی آنها تلاش شده هست خواندنشان خالی از لطف نیست پیشنهاد میکنم حتما مطالعه بفرمایید خیلی بدردتان می خورند .

ارقام نهال بادام

فروش نهال در جایا نهال

جایا نهال با ۴ نهالستان بصورت مستقیم در ارتباط بوده و از طریق این نهالستان ها که معتبرترین نهالستان های کشوری می باشند . نهال های مثمر وغیر مثمر را به سراسر کشور ارسال می کند . در جایا نهال کارشناسان متخصص بذر و نهال به همه نهال های تولید شده در نهالستان های آریا نهال امیر پوررویال نهال رونق خرید نهال وکیلی رسیدگی می شود . و بررسی های لازم انجام می شود در صورت معیوب بودن هرکدام از نهال ها آن نهال ها را جدا کرده و به صورت جدا نگه داری می شوند تا بعدا به آنها رسیدگی شود .

ضمانت ۳ ساله نهال

در جایا نهال چون نهال ها زیر نظر متخصصین رسیدگی می شود و همچنین نهال های ما دارای لیبل و شناسنامه می باشند ما با خیال راحت نهال های خود را به مدت سه سال ضمانت می کنیم . در این سه سال هر کدام از نهال هایی که ما دادیم اگر خشک شود یا خراب شود ما تمام خسارت کشاورزان عزیز را برعهده می گیریم . در صورتی که ایراد از طرف نحوه کاشت و یا آبیاری کشاورز باشد , ما هیچ مسولیتی به گردن نمیگیریم و برای تشخیص این کارشناسان ما به محل کاشت نهال ها می روند و دلایل را بررسی می کنند . اگر دلیل از طرف ما بوده باشد با دلایلی کافی تمام خسارت را می پردازیم . ولی اگر مشکل از طرف کشاورز بوده باشد با دلایل کافی را مشتری ارائه داده در صورت ممکن بدلیل اینکه مشتری ما بوده دو باره به ایشان نهال رایگان می دهیم . تا بتوانیم مقداری از خسارت وارد شده به مشتری را جبران کرده باشیم .

خرید نهال گردو جایا

خرید نهال گردو چندلر جایا

خرید نهال گردو ژنوتیپ برتر جایا

خرید نهال گردو فرنور جایا

خرید نهال گردو پکان آمریکایی جایا

با تشکر شرکت بزرگ جایا کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی در شمال غرب کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.