خرید نهال مثمر و غیر مثمر از جایا کالا

 

نهالستان بزرگ ما در خدمت مشتریان عزیز در سرتاسر کشور می باشد با با نماد اعتماد الکترونیکی احراز هویت شده و بصورت امن در خدمت مشتریان عزیز می باشیم . ما نهال های تولید شده در نهالستان خودمان را به مدت سه سال ضمانت می کنیم و بصورت اینترنی و یا تماس تلفنی پشتیبانی می کنیم در صورت خرابی یا سبز نشدن نهال ها ما کل خسارت را پرداخت می کنیم ما همواره در کنار مشتریان و کشامرزان زحمت کش عزیز هستیم و تلاش ما رضایت آنها و در نتیجه رضایت ما هست .

قیمت نهال 

قیمت نهال در سال ۱۴۰۰ بصورت سرو سام آوری بالا رفت ولی این قیمت ها از طریق واسطه های فروش نهال دو برابر یا حتی ۳ برابر شد متاسفانه یک عده برای سود زیاد سعی میکنند تا آنجا که امکانش هست نهال را گرون کنند البته این رویه فقط شامل نهال نمی شود بلکه شامل همه محصولات می شود ولی از آنجا که خرید نهال خیلی کمتر بصورت اینترنتی انجام می شود مشتریان عزیز اطلاعات کافی را ندارند و از سادگی مشتریان واسطه های فروش نهایت سو استفاده ها را می کنند به همین دلیل ما با طراحی بخشی از سایت برای نهال تلاش کردیم تا نهال های نهالستان را بصورت مستقیم به دست مشتریان بفرستیم وبا این رویه بدون واسطه نهال ها به دست مشتریان عزیز در سرلسر کشور خواهد رسید و این رویه مزایای زیادی برای مشتریان عزیز دارد که به چند مورد از آنها می پردازیم.

۱خرید بدون واسطه و مستقیم از نهالستان باعث خرید ارزان نهال می شود .

۲ – مشتری هر لحظه که بخواهد با نهالستان می تواند بصورت مستقیم ارتباط برقرار کند .

۳ – پشتیبانی چندین ساله از طرف نهالستان به مشتریان که خودش یکی از مهمترین مزایای خرید مستقیم از نهالستان می باشد .

۴ – ضمانت نهال بصورت چندین ساله – در صورتی که نهال را بصورت مستقیم از نهالستان خریداری کنید ما نهال های خود را ضمانت می کنیم در صورت معیوب بودن خسارت کامل را پرداخت می کنیم

۵ – کیفییت نهال بسیار بالا می باشد – در صورتی که از واسطه ها خریداری کنید نهال ها بمدت چندین روز خارج از خاک می مانند و این باعث می شود نهال ها یا کیفت اصلی خود را از دست بدند و آنطور که باید محصول با کیفیت بدهند را نمی دهند یا خشک می شوند کلا خراب می شوند و درنتیجه نهال خشک دست مشتری می رسد , ولی در  خرید مستقیم از نهالستان ما نهال ها را وقتی از خاک استخراج می کنیم بلافاصله بسته بندی و سریع به مقصد مورد نظر ارسال می کتیم و نهایتا تا دو الی سه روز نهال دست مشتری می رسد اینطوری نهال خراب نمیشود و کیفیت واقعی خود را از دست نمیدهد.

۶ – مشاوره رایگان و نحوه کاشت از طرق فیلم های آموزشی به مشتریان عزیز ارسال می شود در واقع یک عده از مشتریان تازه کار هستند و از نحوه کاشت آشنایی کامل ندارند ما موظف هستیم به آنها روش کاشت و آبیاری و رسیدگی به نهال راآموزش دهیم.

خرید نهال گردو اسرائیلی✔
نهال بادام یلدا
خاک

خرید ارقام نهال مثمر

نهال های مثمر تولید شده در نهالستان:

نهال گردوبادامشلیلانگورزرد آلوگلابیتوتسیبانارآلوگوجه سبزخرمالوگیلاس – آلبالو – هلو – سنجد – انجیرپسته – به – زیتون – فندق – زرشک – موز وغیره

خرید ارقام نهال غیرمثمر

نهال های غیر مثر تولید شده در نهالستان:

نهال صنوبر – اقاقیا – چنار – زبان گنجشک – زیتون تلخ – بید فری – بید مجنون – سرو – سپیدار – پالونیا – اکالیپتوس  وغیره

همه نهال هایی که در لیست بالا نوشته شد همه موجود هستند و زیر نظر متخصصین کشاورزی پرورش داده شده و آماده ارسال به تمام نقاط کشور می باشند . هرکدام دارای چندین رقم هستند که ارقام همه نهال ها با بهترین نژاد اصلاح شده و زود بازده و دیرگل و پر بار جهت ارسال آماده می باشند.

سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن می باشد نهالستان ما دارای برند معتبر از سازمان ثبت اسناد بوده و درارای پروانه فعالیت و مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی می باشد .

سایت ما به درگاه امن زرین پال وصل می باشد دوستان می توانند خرید خود را بصورت امن از طریق پرداخت زرین پال انجام دهند و یا از طریق شماره های ثبت شده در پایین صفحه با ما در تماس باشند .

پرفروشترین نهال های سایت:

خرید نهال گردو چندلرفرنورتوسرخخوشه ای ژنوتیپ برتر

خرید نهال توت موزیشاه توت

خرید نهال زردآلو عسگرآبادی

خرید نهال بادام آذر

خرید نهال گلابی آنجودرگزی

پر جست جو ترین کلمات کلیدی :

قیمت نهال

خرید نهال خوشه ای

نهال گردو

قیمت نهال دیرگل

نهال خوشه ای